Skip to the main content

Competities

KP punten maandagmiddag 2026-2027

# Maandagmiddag stand t/m ronde 6 Gem. Aanw. (als paar)R1 R2 R3 R4 R5 R6 Aanw (totaal)Totale KP's
1Theo van Munnen & Frans Janssen140.850%1411361321501455704
2Nico van Luijn & Gemma van Luijn138.016%1381138
3Paula Rison & Jetske Hoornenborg135.7100%1281501451241311366814
4Guus van Beest & Joost van Verseveld133.0100%1381411141411261386798
5Peter Loosemore & Helene Loosemore132.0100%1351331341281401226792
6Ria den Blanken & Albert den Blanken129.8100%1311451501321121096779
7Joke Buwalda & Thea Tempels129.866%1351221281344519
8Truus van Beek & Frans Kanaar127.866%1201261281451401086767
9Theo Horsten & Jon Morré127.7100%1061111361361361416766
10Clasien van den Boogaard & Marianne van den Boogaard127.266%1221381191304509
11Bertus van den Broek & Kees Nederhand126.30%1501241161201341146758
12Gerda Deijmann & Helma Moons 125.3100%1131301191141501266752
13Harry van Etten & Ank Koot124.283%145112991151505621
14Gert Verheul & Koen van Zijl123.850%1311181301221185619
15Hans Groenenboom & Rien van Damme 122.70%1221061403368
16Fieke de Hoop & Maaike van Es121.483%1071261341241165607
17Kees van Rooijen & Ans Schipperijn121.266%1161281241301161136727
18Irma Henning & Geert Jan Renia120.533%1211202241
19Irma Henning & José van Rooijen117.516%1091262235
20Trudy Nieuwendijk & Marijke Verhoeven115.883%1181331041131211066695
21Stanny Heerkens & Willemien Slokkers115.7100%124116138112109956694
22Ed Vermeulen & Wil Vermeulen115.566%1121051171284462
23Wim van der Kooij & Joan Warmerdam113.783%110109108971131456682
24Nol Groot & Hugo Buwalda112.266%120141110101895561
25Tom Derksen & Bob Prang111.0100%1091141121161101056666
26Joke van Wijk & Petra van der Kuilen109.8100%1011011111181181106659
27Aat Remie & Cock Ackermans107.250%771091311124429
28Gerda Zwambag & Annie van der Genugten106.550%1131061011064426
29Lous Steenstra & Kitty de Ronde105.00%122106873315
30Jan Huussen & Martha Huussen 103.266%90921071244413
31Folkert Stulp & Johan van Unen102.583%9310397111114976615
32Nelly van Verseveld & Riet Verheul99.850%131979187935499
33Jackie Westra & Angela Beckwith99.733%93951113299
34Wil Coppens & Aly Lens99.683%12610683821015498
35Jac de Groot & Hans Homburg98.883%108999989995494
36Elly Maasman & Petra de Vries98.350%107105833295
37John van Schaijk & Miek van Schaijk98.050%11087973294
38Mina Bergshoeff & Daan van Hemert97.533%871082195
39Ineke Toxopeus & Ella van Liere96.783%1111081039185826580
40Hans Hendriks & Ruud Smits96.233%11411083784385
41Betty de Beer & Jeanette Verbeek96.2100%916486931111326577
42Ans Bout & Anneke Nagtegaal93.883%977984105107916563
43Henk Storms & Gé Timmer93.866%9592101874375
44Fred de Kleijn & Maria Rozendaal93.066%10385103814372
45Gerard van Dort & Ida van Dort92.883%1059577801075464
46Carla van Gool & Mecheline Hendriks92.7100%998387103105796556
47Truus de Reuver & Lida Wammes90.7100%898010810881786544
48Lia Stulp & Marie-Josée Los 90.0100%88879581861036540
49Riny van Vliet & Joke van Schaik89.566%899589854358
50Anneke van Raaij & Heleen Wouterse84.666%78828991835423
51Margreet Mulder & Marga Visser 83.050%777482994332
52Adrie Aarsman & Cees Paternot80.766%8072788493776484
53Johan Richard & Katja Richards77.350%8270803232
54Jans Pot & Inge Stoel74.3100%8685856864586446
55Magda Bron & Alexandra Goosen74.033%74742148
56Elly van Boven & Josee Theunissen73.850%746284754295
57Henri Oostendorp & Herma Oostendorp73.750%8170703221
58Boudewijn Loth & Joke Loth-Poetsma73.050%5882793219
59Gerda van der Vliet & Marga Oude Maatman71.5100%8475667866606429
60Ton Somer & Cees Somer69.2100%7062728079526415
61Saskia Boerma & Ans ten Berge68.883%66766862725344
62Jeanne de Feijter & Anneke Berendsen67.666%72746656705338
63Tonny Stoker & Gini Vlam67.283%76547262725336
64Lilian van der Stoep & Maarten van der Stoep66.483%62667648805332
65Ria den Boer & Jeanne Marie Hamers65.733%9357586652686394
66Netty Greve & Wilhelmine van Sante65.483%52577676665327
67Hannie Krijnen & Tini van Leussen65.3100%6060705868766392
68Ria Schut & Rien Schut64.683%78816450505323
69Anneke Willemse & Else van Doorn64.016%64164
70Tiny Kruithof & Elly de Groot62.566%646460624250
71Martin Vos & Ria Schroot61.550%566254744246
72Tine Stel & Wilma Goyarts60.033%68522120
73Ans de Vries & Door Koole58.483%54685660545292
74Moos Schouten & Fred Romijn 58.00%58158
75Angelique Vis & Ria Blok56.016%56156
76Charlotte Dres-Draad & André van Hooidonk55.566%506054584222
77Anneke van Damme & Adry Janmaat0.00%00
-77Jogchum Bakker & Otto van het Hof0.00%00

KP punten dinsdagavond 2026-2027

# Dinsdagavond Gem. Aanw. (als paar)R1 R2 R3 R4 R5 R6 Aanw. (totaal)Totale KP's
1Anneth Leenhouts & Peter Weisz150.0100%1501150
2Rinia Hanoman & Bart Warmerdam & Jaap Nieuwendijk145.083%1451145
3Ina van der Zee & Irma Henning141.0100%1411141
4Tommy Schneider & Willem Schneider138.0100%1381138
5Wim de Goede & Jan van den Hurk136.0100%1361136
6André de Wit & Kees van Rooijen134.0100%1341134
7Paula Rison & Jetske Hoornenborg132.0100%1321132
8Ali Lambers & Theo van Munnen130.066%1301130
9Truus van Beek & Martin Jager128.0100%1281128
10Ruud Sporrel & Piet Los126.033%1261126
11Otto van 't Hof & Joan Warmerdam124.066%1241124
12Guus van Beest & Rien Los122.0100%1221122
13Karl Bleijenberg & René Wortel121.083%1211121
14Ria den Blanken & Frans Kanaar120.0100%1201120
15Kees Nederhand & Bas Verhoeven119.0100%1191119
16Xandra de Groot & Martin Schoevaars118.050%1181118
17Ab Maassen van den Brink & Marian Overgaag117.083%1171117
18Marijke Verhoeven & Els Hassink115.0100%1151115
19Joke Buwalda & Gerard Nieland113.066%1131113
20Anneke Nagtegaal & Willie van Rooijen111.066%1111111
21Trudy Nieuwendijk & Riny van Vliet109.083%1091109
22Dolf Flederus & Tonnie Jansen107.083%1071107
23Dieke Niekerk & Corry Wammes105.050%1051105
24Piet Oostrom & Jos Kroon103.083%1031103
25Clasien van den Boogaard & Wil Coppens101.0100%1011101
26Dries Steenhuisen & Leida Drok99.0100%99199
27Anneke Laurant & Wil Sporrel97.066%97197
28Yvonne Wieland & Huub de Vrind96.083%96196
29Jannie Koenders & Vincent Koenders95.083%95195
30Edna Friedel & Jannie van Vondel94.066%94194
31Mia Erben & Tineke Jacobs93.050%93193
32Marja Dijkstra & Ineke Toxopeus92.083%92192
33Gerda Deijmann & Dick Dröge91.050%91191
34Adrie Aarsman & Fred Haxe90.0100%90190
35Ria Termars & Lya Breukelman88.083%88188
36Gerda van der Vliet & Bob Prang86.0100%86186
37Tom Derksen & Cees Paternot84.050%84184
38Liesbeth Verhoef & Dries van Maarseveen82.083%82182
39Corrie Bouma & Cocky van Niekerk80.083%80180
40Dik Lakerveld & Jon Sloof78.033%78178
41Marjan Ramondt & Gerda van der Velden76.0100%76176
42Peter Le Maitre & Nico Le Maitre74.033%74174
43Arie van Middelkoop & Ina van Middlkoop72.050%72172
44Riet Kanters & Nel Geraerts70.083%70170
45Joke van Keulen & Louis van der Velden68.0100%68168

KP punten woensdagavond 2026-2027

# Woensdagavond Gem. Aanw. (als paar)R1 R2 R3 R4 R5 R6 Aanw. (totaal)Totale KP's
1Mia de Groof & Rinia Hanoman & Peter Weisz150.0100%1501150
2Hugo Buwalda & Nol Groot145.066%1451145
3Joan Warmerdam & Harry van Etten141.083%1411141
4Jaap Leest & Nico Koek138.0100%1381138
5Peter Loosemore & Berend van Dijk136.0100%1361136
6Hans Groenenboom & Koen van Zijl134.083%1341134
7Tom Derksen & Kees Nederhand132.0100%1321132
8Letta de Greve & Anita Balvers130.083%1301130
9Wim van der Kooij & Jeanette Winters128.083%1281128
10Karel van den Berg & Rosita Tomassen-Breuring & Paul Walpen126.083%1261126
11Adry Janmaat & Bart Warmerdam124.083%1241124
12Frans van Batenburg & Gert Verheul122.083%1221122
13Clasien van den Boogaard & Trudy Nieuwendijk120.0100%1201120
14André de Wit & Rita de Wit119.0100%1191119
15Ed Vermeulen & Wil Vermeulen118.0100%1181118
16Kees van Rooijen & Theo Balvers117.0100%1171117
17Truus van Beek & Dick Dröge116.066%1161116
18Harry Heerkens & Hans Homburg115.066%1151115
19Jaap Nieuwendijk & Bas Verhoeven114.0100%1141114
20Marianne van den Boogaard & Ries van den Boogaard113.066%1131113
21Saskia Boerma & Jannie van Vondel111.050%1111111
22Jan Huussen & Martha Huussen109.0100%1091109
23Gerda Deijmann & Riny van Vliet107.083%1071107
24Rob van der Kuilen & Stanny Heerkens105.083%1051105
25Tonnie Jansen & Bonnette Rolie103.066%1031103
26Els Hassink & Ad van Kleef101.083%1011101
27Joke van Wijk & Jacques van Heugten99.083%99199
28Bonny Degener & Rian Timmer97.066%97197
29Wil Coppens & Marijke Verhoeven95.083%95195
30Jan Bout & Gé Timmer93.0100%93193
31Helma Moons & Heleen Wouterse91.0100%91191
32Ans Bout & Theo Zwart90.083%90190
33Angela Beckwith & Nigel Beckwith89.033%89189
34Veronique de Keuning & Tineke van der Meer88.083%88188
35Carla van Gool & Geert Jan Renia87.083%87187
36Ton Somer & Sjany Kromwijk86.0100%86186
37Herma Oostendorp & Suzan Zwart84.066%84184
38Henri Oostendorp & Angelique Vis82.066%82182
39Elly Maasman & Gerhard Maasman80.083%80180
40Mina Bergshoeff & Daan van Hemert78.066%78178
41Aat Remie & Marga Visser76.066%76176
42Magda Bron & Els Kool74.083%74174
43Sylvia Bronzwaer & Inge Stoel72.083%72172
44Anneke Berendsen & Tonny Stoker70.083%70170
45Fred Haxe & Ria Schroot68.083%68168
46Corrie Bouma & Yvonne Wieland66.033%66166
47Nico Le Maitre & Ella van Liere64.033%64164
48Ans Kroon & Wim Kroon62.083%62162
49Ton Brouwer & Loek Schouten60.0100%60160
50Mary Koets & Minke de Vries58.050%58158
51Petra de Jong & Antoon Baars56.083%56156
52Gré van Arendonk & Charlotte Dres-Draad54.033%54154

KP punten donderdagavond 2026-2027

# Donderdagavond Gem. Aanw. (als paar)R1 R2 R3 R4 R5 R6 Aanw. (totaal)Totale KP's
1Geert Nieman & Karel van den Berg150.083%1501150
2Tommy Schneider & Willem Schneider145.050%1451145
3Piet Los & Koen van Zijl141.0100%1411141
4Mia de Groof & Peter Weisz138.0100%1381138
5Jurriaan Ernst & Hans Scheel136.050%1361136
6Jannie van Spronsen & Astrid de Jager134.083%1341134
7Ed Nijhuis & Marianne Veenema132.083%1321132
8Ank Koot & Frans Janssen130.083%1301130
9Anneth Leenhouts & Ad Dieben128.083%1281128
10Jos Groot & Leo van Thiel Berghuijs126.083%1261126
11Truus van Beek & Ria den Blanken124.0100%1241124
12Michel Jansma & Marieke Schootstra122.066%1221122
13Peter van der Hulst & Jogchum Bakker & Otto van 't Hof120.066%1201120
14Ab Maassen van den Brink & Martin Jager119.066%1191119
15Rosita Tomassen-Breuring & Jaap Leest118.083%1181118
16Jos Kroon & Piet Oostrom117.066%1171117
17Rien Los & Nico van Luijn116.0100%1161116
18Jaap Versluis & Henk Jan Verboom115.066%1151115
19Joost van Verseveld & Ruud Sporrel114.066%1141114
20Jeannette Boog & Ria Kerstens113.050%1131113
21Nico Koek & Ankie van den Berg111.066%1111111
22Paul Walpen & Anke Runia109.050%1091109
23Albert den Blanken & Hans Bruggink107.0100%1071107
24Anneke Nagtegaal & Gerard van den Berk105.083%1051105
25Marie-José Piepers & Riny van Vliet103.083%1031103
26Wil Sporrel & Lous Steenstra101.066%1011101
27Leida Drok & Dries Steenhuisen99.083%99199
28Annie van der Genugten & Gerda Zwambag98.050%98198
29Nelly van Verseveld & Gert Verheul97.083%97197
30Maaike van Es & Riet Verheul96.083%96196
31Lia Stulp & Folkert Stulp95.0100%95195
32Marie-Josée Los & Sjany Kromwijk94.0100%94194
33Ineke Toxopeus & Martin van der Laan93.0100%93193
34Anneke van Raaij & Marten Hoff92.0100%92192
35René van der Horst & Anja Smetsers90.083%90190
36Marjo Crooijmans & Joke van Wijk88.083%88188
37Elly van Boven & Jeanne de Feijter86.050%86186
38Helma Moons & Inge Stoel84.083%84184
39Hannie Krijnen & Saskia Boerma82.066%82182
40Nico Bakker & Ans de Waardt80.050%80180
41Carla van Lingen & Margreet Mulder78.066%78178
42Ans ten Berge & Monique Moerland76.066%76176
43Wim Daatzelaar & Tineke Vleeming74.0100%74174
44André van Hooidonk & Peter Le Maitre72.033%72172
SPEELMOMENTENAANVANGAFMELDEN UITERLIJK
MAANDAGMIDDAG competitie13:15u11:00u
DINSDAGAVOND competitie19:45u18:00u
WOENSDAGAVOND competitie19:45u18:00u
DONDERDAGAVOND competitie19:45u18:00u
VRIJDAGMIDDAG vrije inloop13:15u11:00u